Proměňte vaši zahradu ve funkční prostor díky zahradním domkům

Máte zahradu, ale nevíte, jak ji doplnit, aby vám mohla sloužit nejen přes léto, ale třeba i když počasí úplně nepřeje? Vybavení zahrady se dá snadno doplit o celou řadu nejrůznějších doplňků, které vám pomohou ji využívat naplno a udělat z ní vlastně další kus vašeho domova.

Vsaďte na jedinečné zahradní domky

Zahradní domky se mohou snadno proměnit v dokonalou oázu klidu a pohody, ale i centrum vašich venkovních zážitků. Zejména pro děti mohou být zahradní domky skvělým místem, kde jim můžete zřídit samostatnou hernu a dopřát jim nerušený a oddělený prostor, kde si budou moc v bezpečí hrát. Snadno je umístíte třeba do méně využívaného koutku zahrady, doplníte kobercem, nábytkem a vhodným osvětlením a útulná hernička je na světě. Aby byla hra skutečně zábavná a rozvíjející, můžete přidat i kvalitní Montessori hračky, které dovedou přirozenou cestou vzdělávat a rozvíjet, podporují motoriku, samostatnost i tvořivost. Mezi velmi oblíbené kousky patří například dřevěná sestava nebo houpačky, na kterých si vaše děti skutečně vyhrají. Zahradní domky navíc prostoru dodají funkční i estetickou hodnotu a dají se později různě měnit podle potřeb a nálad. Když už herna nebude potřeba, snadno ze zahradního domku uděláte atelier či sklad nářadí.

Vaše zahrada jako ráj pro děti i dospělé

Prostor zahrady se dá využít skutečně na tisíc způsobů a rozhodně neplatí, že musí vyhovovat jen dětem, nebo jen dospělým. Jde to snadno skloubit dohromady. Děti si užijí různorodé zahradní houpačky nebo dětská pískoviště, rodiče zase dají přednost jiným aktivitám. Co takhle koupací sudy a s nimi spojený wellness? Nebo snad workout hřiště, kde si dáte snadno do těla a nemusíte se o posilovnu dělit s nikým jiným?

Možností je skutečně nepočítaně. Vyberte si i vy své zahradní vybavení a přeměňte svou zahradu k nepoznání.

Zdroj náhledové fotografie: skluzavky.cz

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *