Poštovní spořitelna Era půjčka – recenze a zkušenosti

V široké nabídce půjček na našem trhu se objevuje také Poštovní spořitelna a její Era půjčka. Přitom Poštovní spořitelna v současnosti funguje pod křídly Československé obchodní banky. Ta má za sebou bohatou minulost, protože vznikla už v roce 1964 a od té doby sloužila pro financování zahraničního obchodu. Když roku 1999 došlo k její privatizaci, převzala ji belgická finanční skupina KBC. I když se to nezdá, s Era půjčkou to samozřejmě souvisí, protože popisovaný vývoj dává bance silné zázemí.

Proto se nikdo nemusí bát Era půjčku uzavřít.

Základní vlastnosti půjčky

Jaká je základní charakteristika půjčky? Můžete si půjčit od 20 000 Kč do 600 000 Kč (se spolužadatelem, samostatně jenom na 300 000 Kč), jako nový klient dosáhnete jenom na 450 000 Kč (se spolužadatelem, samostatně jenom na 150 000 Kč). Splatnost půjčky je 12-84 měsíců, tedy jeden rok až sedm let. RPSN závisí na velikosti půjčky. Žádost je možné podat buď přes internet, nebo na pobočce.

Co potřebujete k uzavření smlouvy?

  • Musí vám být více než 18 let.
  • Dva doklady totožnosti
  • Potvrzení o příjmu

Vše vyřídíte na každé poště

Klienti půjčky vyzdvihují některé její rysy. Především jako pozitivní vnímají skutečnost, že je možné půjčku vyřídit na kterékoli poště. To velmi zvyšuje komfort spojený s operacemi, které jsou s půjčkou spojeny. Navíc klient Poštovní spořitelny nebo ČSOB má v internetovém bankovnictví předschválené limity půjčky. Velice snadno si tak může ihned ověřit, kolik peněz může v současnosti získat. Noví klienti ovšem musí dokládat své příjmy a dosáhnou jenom na 450 000 Kč. Administrace půjčky je také snadná, za správu úvěrového konta nic neplatíte, za předčasné splacení také ne.

Nevýhodou je, že potřebujete mít účet u Poštovní spořitelny nebo ČSOB a noví klienti mají omezený limit výše půjčky.

Comments are closed.