Nonstop půjčka ihned na účet

Rychlé nonstop půjčky se řadí mezi nejjednodušší typy půjček na trhu. Pokud potřebuje člověk peníze rychle ihned na účet, nerad chodí na pobočky, kde by ho čekalo jen zdlouhavé vyřizování, mohou být rychlé půjčky tím nejlepším řešením. Poskytovatelů těchto půjček je velké množství a hledat je můžete především u nebankovních společností.

Jednoduché a pohodlné vyřízení on line

Nonstop půjčky ihned na účet se vyznačují velmi jednoduchou administrativou. Žádost je k dispozici výhradně on line a její vyplnění zabere jen chvilku, vše je intuitivní a jednoduché. Celý proces vyřízení rychlé půjčky nezabere více než několik minut. K vyřízení rychlé půjčky je nutné vyplnit registrační formulář, doložit občanský průkaz a vlastnit mobilní telefon a bankovní účet. Někteří poskytovatelé po získání vaší žádosti kontrolují registry, opakem jsou půjčky bez registru, které registry mohou tolerovat. Většina společností vyžaduje doložení příjmů. Pokud dojde ke schválení žádosti, okamžitě budete o této skutečnosti informování SMS zprávou a dojde k převodu peněz na účet, který jste zadali v žádosti i půjčku.

Nebankovní rychlé půjčky ihned – peníze na cokoliv

Výhradním poskytovatelem nnstop půjček ihned na účet jsou nebankovní společnosti. Na trhu jich najdete celou řadu, i když mezi nimi výrazné rozdíly nejsou, je nutná obezřetnost. Po změně zákona o Spotřebitelském úvěru, kdy musí mít tyto nebankovní společnosti licenci od ČNB, sice ubylo mnoho neseriozních společností, ale i tak se určité rozdíly najdou. K porovnání nebankovních půjček poslouží různé on line srovnávače půjček, které pomohou, díky zadání základních parametrů, jednotlivé nabídky rychlých půjček mezi sebou porovnat. A tím může být rozhodování jednodušší.

Rizikové půjčky

Z hlediska poskytovatelů patří rychlé půjčky k těm nejrizikovějším, a proto se částky rychlé půjčky pohybují jen v řádech tisíců korun. Napoprvé si nejčastěji půjčíte maximálně do 5 000 korun. Po každém bezproblémovém splacení roste šance získat půjčku vyšší, třeba až 20 000 korun. Díky snaze vyřídit vše rychle se neprověřují příjmy a mnohdy se nevyžaduje ani potvrzení o zaměstnání, což je pro posouzení schopnosti splácet málo. Toto riziko se nebankovní společnosti snaží kompenzovat vyšším úročením a hodnoty RPSN se tak pohybují v rozmezí několika stovek procent.

Hlídejte si dobu splacení

Rychlé půjčky jsou charakteristické především tím, že si lidé půjčí menší částku peněz na kratší dobu a vše vyřídí extrémně rychle a jednoduše. Tato skvělá možnost, jak přijít rychle k penězům, má však i své stinné stránky. Tou největší je bezesporu krátká doba splacení a to pouze 30 dnů. Z prvotního nadšení získání peněz se může za několik dnů stát velký problém. Pro mnoho lidí tak 30 dnů znamená velice krátkou dobu na to, aby sehnal peníze a rychlou půjčku splatil.

Prodloužení doby splatnosti u rychlé půjčky

Dostanete-li se do situace, kdy víte, že půjčku neuhradíte v předem stanovený termín, neprodleně o tom kontaktujte poskytovatele půjčky. Nejlépe ještě před datem splatnosti. Za poplatek je možné dobu splatnosti prodloužit o několik dnů. Mějte na paměti, že poplatek za prodloužení bývá výrazně nižší než smluvní pokuta, kterou by jste museli uhradit v případě, že půjčku nesplatíte v řádném termínu nebo si alespoň nezajistíte prodloužení splatnosti.