Má první půjčka vůbec nějaké nevýhody?

hlavou. Je tomu ale tak. Takový úvěr pochopitelně nenajdete v žádné bankovní instituci, jak by si mohl, kdo myslet. Bezplatná půjčka je doménou nebankovních poskytovatelů, a to ještě u omezeného množství.

A jak taková první půjčka zdarma vlastně vypadá? Představte si krátkodobý úvěr v řádu několika tisíc korun, který bude mít splatnost na měsíc. Pokud budete novým klientem takové společnosti, první půjčku zdarma obdržíte. Když peníze vrátíte do jednoho měsíce dle smluvních podmínek, neplatíte ani korunu navíc. Tento způsob poznání nebankovní sféry vám přinese mnohé.

  • Poznáte, jak žádat o půjčku na internetu
  • Zjistíte rychlost vyřizovacího a schvalovacího procesu
  • Uvidíte, za jak dlouho se připíší peníze na váš účet

První půjčka zdarma a její ALE

Na první pohled jde o dokonalý model úvěrování. Vědět byste ale měli pár důležitých detailů. Ať už vámi zvolená půjčka bude do 5000 Kč nebo maximálně do 10000 Kč, nikdy nesmíte propásnout termín splatnosti. Protože právě pak se z bezplatné půjčky může stát ta placená. Poplatky za prodloužení termínu uhrazení či opožděnou platbu mohou něco stát.

Pozor si také dejte na to, že první půjčku zdarma obdržíte jenom v případě, že jste novým klientem a nikdy jste si u dané firmy nepůjčili peníze. Pokud by tomu bylo naopak, pak se musíte řídit klasickými obchodními podmínkami.

Vyberte si první půjčku z pohodlí domu

První půjčka zdarma vás nebude stát příliš drahocenného času. Stačí si vybrat nebankovní půjčku na internetu. Vyplnit online žádost, vyčkat na schvalovací proces a peníze obdržíte obratem na váš bankovní účet. Vzhledem k tomu, že tento typ úvěru má bezúčelový charakter, můžete s penězi nakládat dle vlastní libosti a utratit je za cokoliv.