Sklenice plná mincí

Nenechávejte své peníze státu. Získejte přeplatek na dani z Německa, Rakouska či Nizozemí

Pracujete v zahraničí? A víte, že můžete získat zpět přeplatek na dani? Mnoho Čechů, kteří pracují v Německu, Rakousku nebo Nizozemsku vůbec netuší, že jim pravděpodobně přísluší pěkný daňový přeplatek a úplně zbytečně se připravují o peníze.

Pokud nechcete letos nechat státu ani korunu navíc, obraťte se na profesionály z TJ-Legal. Jde o společnost specializující se na pomoc s daněmi. Zaměřují se zejména na vrácení daní Rakousko, Německo a Nizozemsko a nabízí komplexní řešení této životní situace.

Získejte zpět peníze, které vám patří

Zkušenosti TJ-Legal ukazují, že v průměru se jedná o částky přesahující tisíc EUR, ale mnohokrát je to i mnohem více. Profesionálové z TJ-Legal zajistí komplexní servis související s podáním daňového přiznání i vyžádání všech potřebných dokumentů a dokladů. Velkou výhodou je, že všechno vykomunikujete v češtině a vyhnete se zdlouhavému pobíhání po úřadech a vyplňování formulářů. Daňové přiznání Německo rozhodně není jednoduché a obdobně to platí i v jiných zemích. Chce ti určitou zkušenost a znalosti, abyste vše vyplnili správně a vyhnuli se problémům a složitému papírování. Nechte tuto starost na TJ-Legal a vy už si můžete jen užít vrácené peníze. 

Ještě váháte? TJ-Legal má dlouholetou praxi v oblasti daňových předpisů a může proto svým klientům poskytnout komplexní poradenství v různých životních situacích. Vrácení daní ze zahraničí či podání daňového přiznání už nemusí být noční můrou.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *