rezidence Britská

Najděte své vysněné bydlení v pražských Stodůlkách

Současná bytová situace je skutečně tragická. Platí to prakticky po celém Česku, ale v Praze je to snad ještě horší. Nadějí na zlepšení mohou být nové bytové komplexy, které postupně rostou v řadě pražských čtvrtí a nabízejí moderní a elegantní bydlení s veškerým občanským vybavením. Přesně taková je i nově vznikající Britská čtvrť ve Stodůlkách.

Je to tzv. první vlaštovka, která tvoří budoucí Západního město. Bude se jednat o lokalitu skládající se z moderních rezidenčních domů, které budou fungovat mimo jiné také jako administrativní budovy. I díky tomu bude možné vytvořit koncept jakéhosi „města ve městě“, kde budou lidé nejen bydlet, ale také zde pracovat nebo chodit za zábavou.

Dostupnost, styl a udržitelnost

Britská čtvrť vyrůstá v těsné blízkosti stanice metra Stodůlky na lince B. I díky tomu se jedná o mimořádně atraktivní lokalitu, neboť právě dopravní dostupnost je pro Pražany zcela zásadní. Do centra Prahy se díky tomuto spojení můžete dostat doslova do půl hodiny, ale zároveň je to jen kousek na výpadovku na dálnici D5, která směřuje na Plzeň. Nové byty Stodůlky jsou mimořádně atraktivní pro mladé páry nebo rodiny, které dovedou ocenit i moderní architekturu a důraz na propojení s přírodou. Kromě bydlení zde nebudou chybět ani kavárny, vinotéka, kadeřnictví, restaurace, dětská hřiště a mnoho dalšího pro pohodlný život.

Co je v nabídce?

Nové byty v Praze nabízí různorodé velikosti i dispozice bytů tak, aby si mohl vybrat skutečně každý. Pamatuje se na jednotlivce nebo páry, kterým bohatě stačí 1+kk, protože většinu času tráví mimo domov, ale samozřejmostí jsou i mnohem větší byty pro rodiny, které ocení i prostorné balkony, garáže, předzahrádky a dostatek úložného prostoru. Zaujala vás tato nabídka? Nerozmýšlejte se příliš dlouhou, novostavby Praha mizí velmi rychle a stejně tak řada bytů v Britské čtvrti už má své nové majitele. Kromě toho ale společnost FINEP nabízí řadu dalších zajímavých projektů, které by vám neměly uniknout.

Zdroj náhledového obrázku: Finep

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *