MoneyERP: Firemní informační systém pro efektivní správu a růst vašeho podnikání

Společnost Seyfor (dříve Solitea) patří mezi přední poskytovatele softwarových řešení pro firmy, k nimž se řadí také firemní informační systém MoneyERP https://moneyerp.com/, který byl dříve známý pod názvy Money S4 a S5. Jedná se nejmodernější a inovativní systém, který dokáže uspokojit potřeby středních a větších podniků, stejně jako rychle rostoucích menších podniků.

Co Informační systém MoneyERP přináší?

Především usiluje o daleko větší efektivitu a flexibilitu všech procesů. Cíle je maximálně automatizovat a optimalizovat firemní procesy tak, aby se zaměstnanci mohli věnovat svým činnostem a vedení mohlo šetřit náklady. Firemní informační systém je vybaven širokou škálou funkcí a nástrojů, které přispívají k zefektivnění klíčových oblastí vašeho podnikání. Jednou z hlavních funkcionalit je bezpochyby integrace aktuální legislativy tak, abyste vždycky byli o krok napřed a nemuseli řešit nějaké nepříjemnosti.

Mezi další velmi efektivní pomocníky patří správa skladu, která umožňuje přesně sledovat a kontrolovat skladové zásoby včetně pohybu zboží. To vám umožní mít sklad pod kontrolou a včas plánovat objednávky, minimalizovat vícenáklady a ideálně využít skladovací prostory.

Funkce přesně pro vás

Každá firma potřebuje něco jiného, proto si vždy můžete vybrat funkce, které potřebujete a skutečně využijete. Služby zahrnují nástroje na správu finančního řízení, nákup, prodej i výrobu, ale třeba také personalistiku. Samozřejmostí je také možnost propojení s e-shopem, abyste mohli rychle reagovat na uskutečněné zakázky a podle toho přizpůsobit další kroky.

Za MoneyERP stojí známý poskytovatel softwarových řešení, společnost Seyfor, která se pyšní dlouholetými zkušenostmi a odborností se zaměřením na inovace a digitální transformaci podniků. Seyfor poskytuje moderní a efektivní řešení, která podporují růst a úspěch vašeho podnikání.

Zdroj náhledové fotgrafie: Pixabay

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *