KB Půjčka bez rizika – recenze a zkušenosti

O úvěr se můžete ucházet také u Komerční banky a.s., jež je mateřskou společností Skupiny KB a zároveň také součástí mezinárodní skupiny Société Générale z Francie. Zájemcům nabízí KB Půjčku bez rizika. V rámci této půjčky můžete získat 30 000 Kč až 2 500 000 Kč a to se splatností až 72 měsíců, tedy 6 let. Splátky probíhají z běžného účtu u KB. Jaká je další charakteristika tohoto úvěru?

Otevřené dveře i pro cizince

Na peníze může dosáhnout nejenom občan České republiky, ale i cizinec s trvalým pobytem v ČR nebo občan EU, který má v ČR povolení k trvalému či přechodnému pobytu. Zajištění úvěru může probíhat buď ručením, vkladem U KB či stavebním spořením u Modré pyramidy, stavební spořitelny Komerční banky. Banka ale nemusí ručení vyžadovat, což se také ve většině případů děje. Úvěr slouží k osobním nepodnikatelským účelům. K žádosti je potřeba doložit dva doklady totožnosti, potvrzení o příjmu nebo daňové přiznání za poslední zdaňovací období.

Předschválený limit zrychluje vyřízení

Jaké recenze u půjčky uvádějí klienti? Jaké zkušenosti s tímto úvěrem mají? Kladně hodnotí například skutečnost, že pokud už mají účet u KB, jsou jim k dispozici předschválené úvěrové limity. Ty umožňují založení úvěru online. Pozitivem je rychlost vyřízení. Klienti s předschváleným limitem mají půjčku vyřízenu do 24 hodin od podání žádosti. Výhodou je i skutečnost, že předčasné splacení není spojeno s žádnými finančními sankcemi.

Vysoký úvěrový limit a příznivé úroky

U zákazníků KB, kteří si půjčovali, najdeme v recenzích dobrá hodnocení, která zdůrazňují výšku úvěrového limitu 2 500 000 Kč, což rozhodně není běžné, a také příznivé úroky. Plusem je i skutečnost, že půjčku mohou získat i cizinci s povolením k pobytu, což také v případě úvěrů rozhodně není běžným standardem.