Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Když se řekne konzervativní a spolehlivá investice, jako první každému přijde na mysl zlato. A není to jen tak náhodou. Tento zlatý kov již dlouhá staletí odolává výkyvům trhu i změnám politickými či ekonomickým a stále si drží svou trvalou a rostoucí hodnotu. Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese Zlatemince.cz. Širokou nabídku dostupných produktů si snadno prohlédnete na internetu, ale pokud si raději vše osaháte a osobně vyzkoušíte, čeká na vás kamenná prodejna v Praze v budově Obecního domu. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) a vydejte se až do druhého patra, kde na vás čeká prostor plný zajímavých nabídek a slibných investicí. Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, kousek od nákupního centra Vaňkovka.

Proč dát přednost tomuto výrobci?

Je to zejména nízká cena a vysoké skladové zásoby, které činí tohoto prodejce zlata natolik atraktivním. Nabízí investiční zlato a stříbro a vítá všechny, kdo mají zájem uložit své finanční prostředky bezpečně a smysluplně. Jisté je, že ceny zlatých cihel a zlatých mincí jsou u tohoto prodejce skutečně nejnižší, sami se můžete o této skutečnosti přesvědčit online na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stejné stránce investičné zlato i pro ty, kdo chtějí nakupovat v cizí měně.

Tento prodejce si mimo jiné vysloužil i významné ocenění v podobě prvního místa v loňském srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott&Rose). A to už je ocenění, které má rozhodně váhu. Pokud stále váháte, zda je pro vás zlato tou pravou investicí, čtěte dál a nechte se přesvědčit o jeho výhodách.

Potenciál zlata je ohromný

I pokud nesledujete investiční svět nijak zblízka, možná jste zaznamenali, že na konci minulého roku trhaly ceny zlata doslova rekordy. Aktuálně je zlato skutečně na výši, ale odborníci věří, že to zdaleka není konec – cena zlata má i nadále stoupat, a proto je nyní ideální příležitost nakupovat, abyste již brzy mohli profitovat z rostoucího trhu. Pokles ceny zlata je značně nepravděpodobný. Tento drahý kov má dlouhodobý potenciál růst a většina investorů na něj ve svém portfoliu nedá dopustit. Proč to tak je?

Jednoduše proto, že narozdíl od jiných investičních produktů je investice do zlata v podstatě sázkou na jistotu. Odolává různým tlakům i společenským změnám a dlouhodobě se ukazuje být nejstabilnějším finančním produktem.

Ale pozor – vždy investujte do zlata, které fyzicky vlastníte. Virtuální zlato je nejisté a můžete se snadno spálit. Naopak investiční slitky, zlaté cihly či zlaté mince jsou dobrou volbou i pro mešní investory.

Stačí i malá investice

Ne každý má miliony, aby mohl nakupovat celé zlaté cihly. Díky obchodníkovi zlatemince.cz je investice do zlata možná pro každého. Z e-shopu tohoto prestižního prodejce si snadno objednáte vámi zvolený slitek nebo minci a již za pár dní obdržíte balíček se svou první investicí. Je to snadné a nemusíte mít naspořeny desetitisíce. Své bohatství tak můžete budovat pomalu a postupně. Stačí investovat pravidelně a brzy uvidíte, jak se vaše úspory začnou zhodnocovat.

Nenechte se napálit

Nevěřte nikomu, kdo vám nabízí české zlato. Žádná z českých mincoven jej nevyrábí. To, co na českém trhu nejčastěji pořídíte, jsou zlaté slitky švýcarských rafinerií, případně z jiných zemí. I proto je nutné nakupovat jen u osvědčených prodejců, kteří jsou schopni garantovat kvalitu výrobků, které prodávají. Zlatemince.cz. mohou nabídnout nejen nízké ceny slitků, ale i kvalitu a prestižní značky, které se budou i po letech velmi snadno prodávat.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *