Berpůjčku – recenze a zkušenosti

Poskytovatel známý jako Berpůjčku je dnes oblíbenou možností na trhu nebankovních půjček, konkrétně mikropůjček. Naše recenze tak bude zaměřena jak na jeho konkrétní nabídku, tak i na podmínky samotného získání, stejně jako na další charakteristiku.

Kolik nám Berpůjčku nabídne?

Začít je rozhodně třeba u toho nejdůležitějšího, čímž jsou částky. Zde je výběr poměrně prostý a jednoduchý. V nabídce jsou sumy v rozmezí 2 000 – 10 000 Kč. Po výběru konkrétní částky nám Berpůjčku nabídne možnost zvolit si také konkrétní termín splatnosti. I zde musíme říci, že můžeme být lehce omezeni. To proto, že v nabídce jsou pouze dvě konkrétní možnosti:

  • Splatnost v délce 20 dnů
  • Splatnost v délce 30 dnů

Jak probíhá žádost?

Rozhodnete-li se pro tento úvěrový produkt, je dobré vědět, jak probíhá samotná žádost. Zde uvádějí zkušenosti zákazníků jistotu jednoduchého postupu. Po odeslání žádosti dojde ke kontaktu s pracovníky společnosti a potvrzení toho, že danou půjčku skutečně chcete. Následně je vytvořena smluvní dokumentace, která vám jen předána prostřednictvím kurýra. Po doručení a podpisu již dojde k tomu, že ještě tentýž den jsou požadované prostředky převáděny na váš bankovní účet. U opakovaných žádostí platí, že je celý postup výrazně rychlejší a jednodušší.

Kdo si může požádat?

Podívejte se také na to, pro koho je vlastně produkt Berpůjčku určený. Tedy kdo si může požádat a bude mít jistotu získání. Hlavním kritériem je věková hranice 21 až 66 let a trvalý pobyt na území České republiky. Dále mezi podmínky patří nutnost platného dokladu totožnosti, stejně jako nutnost mít k dispozici telefonní kontakt. Co je naopak nežádoucí, to je exekuční nebo insolvenční řízení. Takovým klientům Berpůjčku nepůjčí. Co naopak není problém, to může být zápis v registrech, stejně jako situace, kdy v současné době nemáte doložitelný příjem.