Zuno půjčky

Potřebujete si vzít půjčku a zvažujete možnosti, které Vám finanční trh nabízí? Pokud Vám vyhovuje moderní a dynamický přístup společnosti s pevnými základy, podívejte se společně s námi na půjčku od Zuno Bank. Zuno je sice poměrně mladá banka, ale za její stabilitou stojí dobře známá Raiffeisen Bank International. Pokud chcete od Zuno získat jakoukoliv půjčku, musíte být vlastníkem běžného účtu. K tomu Vám stačí doklad totožnosti, e-mail a telefonní číslo. Tyto údaje vyplníte do online žádosti a poté už jen vyčkáte na kurýra, který Vám přinese smlouvu k podepsání. Po aktivaci účtu je vše hotovo a můžete plně využívat všech služeb, které Zuno nabízí. Na výběr máte tři typy produktů.

Zuno půjčka do 50 000 korun

Prvním z nich je Zuno půjčka do 50 000 korun. Díky interaktivní online žádosti hned víte, zda Vám bude půjčka schválena. Minimálně si však můžete půjčit 7 500 korun. Sami si můžete určit datum splátek a zajímavým bonusem jsou jednou do roka splátkové prázdniny. Pro to, abyste mohli tuto půjčku využít je nutné mít účet v Zuno, být způsobilí k právnímu jednání, dosahovat 21 let, pokud jste OSVČ a nemít vůči Zuno žádné závazky.

Zuno půjčka nad 50 000 korun

Další možností, která se zde nabízí je Zuno půjčka nad 50 000. Výše této půjčky může dosahovat až 500 000 korun a můžete ji využít k jakémukoliv účelu. Podmínky má stejné, jako výše uvedená půjčka do 50 000, ale jsou zde kladeny větší požadavky na bonitu klienta.

Zuno Rezerva

Poslední možností, kterou Zuno nabízí je rezerva. Pod tím se skrývá povolené přečerpání účtu do mínusu, platíte zde pouze úrok z částky, kterou reálně využijete. Rezerva může být platebním prostředkem, ale zároveň ji můžete použít v hotovosti. Její výše se pohybuje mezi 7 500 – 100 000 korunami.

Mezi nesporné výhody Zuno patří jednoduchost přístupu k internetovému bankovnictví, online dostupnost 24 hodin denně, vysoké zabezpečení online přístupu, minimální nebo žádné bankovní poplatky a ochrana vkladů rakouským zákonem.