Snižte náklady spojené s vaším podnikáním. Víme jak

Myslíte si, že svou firmu vedete efektivně? To si dnes myslí celá řada lidí. Pravda je však taková, že ne každý to dokáže. Ve skutečnosti totiž většina lidí dané náklady nijak neřeší a v budoucnu se nestarají o to, jak je snížit. Ideálním příkladem může být třeba provoz vlastní kanceláře, pokud ji nevyužíváte. Řešení tohoto problému je přitom velmi jednoduché, a nabízí ho virtuální sídlo na Michalskej v Bratislavě. Tedy sídlo, které stále zůstává z hlediska lokality velmi prestižní a přitom je dostupné za mnohem nižší cenu, než klasická kancelář. Navíc je zde možnost i pronájmu zasedací místnosti, a tak o reálné zázemí vaší firmy rozhodně nepřijdete.

Skutečně potřebujete vlastní sekretářku?

Mnoho podnikatelů také vyhazuje peníze i za služby své sekretářky i asistentky. A to i přesto, že je množstvím práce nijak výrazně nevytěžují. I zde se dá poměrně dobrým způsobem ušetřit a přitom mít stále k dispozici několik služeb, které mohou s určitou pomocí souviset. Může to nabízet i virtuální kancelář od 11 € měsíčně. Zde totiž kromě prestižní adresy získáte i související služby. Mezi ty spadá právě řada činností, které vykonávala vaše sekretářka za plný měsíční plat. Jedná se například o:

  • Příjem poštovních zásilek
  • Možnost faxových služeb
  • Vedení účetnictví

Šetřete také na energiích

Tímto způsobem lze tedy šetřit jak na investicích spojených se zázemím, tak i na lidských zdrojích. Neméně výrazně lze ale šetřit i na energiích. U většiny firem je hlavní výdajovou položkou elektřina. Přitom úsporné LED osvětlení průmyslové haly může i tyto náklady snížit o několik desítek procent. A to s jistotou toho, že kvalita světla bude dokonce výrazně vyšší. Argumentovat sice můžete náklady na pořízení, ale ty jsou jednorázové a během prvních několika let se vrátí. A díky životnosti LED zářivek už budete každý následující rok jenom šetřit.