Příspěvky od zdravotních pojišťoven v roce 2024

Příspěvky od zdravotních pojišťoven v roce 2024: Na co se můžete těšit?

Využíváte příspěvky, které můžete od své zdravotní pojišťovny čerpat, skutečně na maximum? Přinášíme vám seznam příspěvků, které vám v letošním roce jednotlivé zdravotní pojišťovny nabídnou. Které z nich jsou pro vás nejatraktivnější?

Výběr těch nejzajímavějších příspěvků od zdravotních pojišťoven

Obecně se dá určitě říci, že příspěvky zdravotních pojišťoven letos budou štědré. Můžete se těšit na příspěvky na genetický test před otěhotněním, rovněž na příspěvky na odlehčené sádry i na příspěvky na vakcíny pro RS viru.

Výběr nejzajímavějších příspěvků od VZP

Všeobecná zdravotní pojišťovna své klienty letos potěší příspěvkem ve výši 1 500 korun na odlehčené a karbonové fixace zlomenin, příspěvkem pro nedonošená miminka do 1500 gramů a klienty nad 50 let jistě potěší příspěvek na očkování proti pásovému oparu ve výši 3 000 korun. Senioři nad 60 let a těhotné ženy mohou využít příspěvek na očkování proti RSV, a to až do výše 2 000 Kč.

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra láká na příspěvky na onkologická vyšetření

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra přináší letos novinku, v jejímž rámci mohou někteří klienti čerpat až 4 000 korun ročně. Touto novinkou je Program podpory prevence obezity. Kromě snahy o snížení obezity u obyvatel, se ZP MV zaměří také na podporu péče o duševní zdraví. Na konzultaci u některých terapeutů tak klienti pojišťovny budou moci využít příspěvek až ve výši 4 000 korun ročně. Přispívat bude Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra také na onkologické prohlídky a vyšetření mamografem.

Klienti České průmyslové zdravotní pojišťovny mohou využít program BabyGen

V rámci nového programu BabyGen budou moci klienti čerpat příspěvek až do výše 4 000 korun na genetické vyšetření před plánovaným otěhotněním. Díky této genetické analýze se odhalí závažná dědičná onemocnění, která mohou ohrozit miminko a včas se tak odhalí jejich případná přítomnost.

Oborová zdravotní pojišťovna nabídne příspěvek na psychoterapii

Klienti OZP mohou s pomocí aplikace Vitakarta využít příspěvek na psychoterapii. V případě, že trpí alopecií mohou čerpat příspěvek na nákup paruky. V aplikaci se mohou klienti také podívat na výsledky svých laboratorních vyšetření a kredity z aplikace proměnit na příspěvek na ozdravný pobyt dětí.

Vojenská zdravotní pojišťovna nabídne příspěvky vzorným klientům

Cílem vojenské zdravotní pojišťovny je v letošním roce motivovat své klienty k tomu, aby častěji chodili k doktorům na preventivní lékařská vyšetření. Pokud zákazníci pojišťovny pravidelně docházejí na preventivní prohlídky, mají nárok na příspěvky. Ty nemohou fyzicky vybrat, ale čerpat na nákup zdravotních pomůcek, například optických brýlí, zubních kartáčků, doplňků stravy či rehabilitaci. Příjemné bonusy čekají také na dárce krve.

Zdravotní pojišťovna Škoda přispěje svým klientům na očkování

V letošním roce rozdělí mezi své klienty Zdravotní pojišťovna Škoda 63 milionů korun. Klienti pojišťovny se mohou těšit na příspěvek na očkování proti pásovému oparu, nastávající maminky na příspěvek na morfologické zhodnocení plodu a pojišťovna nezapomíná ani na péči o psychické zdraví a příspěvek oproti loňskému roku zvýší dvojnásobně na 4 000 korun. Stejně tak se v letošním roce zvýší výše příspěvku na nutriční poradenství z původních 1 000 korun na 2 000 korun.

Jaké příspěvky si pro vás na letošní rok vaše zdravotní pojišťovna připravila a kolik z nich využijete? Nabídka benefitů je letos velmi zajímavá a pestrá a každý klient si přijde na své.

Zdroj foto: www.freepik.com

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *