Konsolidace půjček vám může ušetřit a snížit výši měsíčních splátek

Podmínky, za kterých jste si v určitou dobu půjčili peníze, nemusejí být těmi nejvýhodnějšími, třebaže v době, kdy jste úvěr získali, nejvýhodnější byly. Neustále se objevují nové možnosti. A také vaše situace se může v průběhu let měnit. Můžete změnit práci, můžete o ni přijít, může nastat situace, kdy by se vám hodilo snížit splátky a společnost či banka, u které jste úvěr získali, to v danou chvíli nemusí umožňovat. Co pak?

shutterstock_22380409-490x300

Řešením v takové chvíli může být refinancování nebo konsolidace půjček. Splácíte-li více půjček najednou, vězte, že konsolidace je řešením, které vám pomůže nejen snížit výši měsíčních splátek, ale zároveň vám ušetří peníze i celkově. Ve výsledku totiž zaplatíte podstatně méně, než kdybyste úvěry platili odděleně. Ať již máte více půjček, kreditní karty či kontokorenty, nebo dokonce hypotéku, splácení toho všeho, a to v jakékoli kombinaci, si můžete usnadnit pomocí konsolidace půjček.

Je si třeba ovšem obezřetně vybírat, u jaké společnosti půjčky konsolidovat. I když se to zdá logické, nemusí to totiž vždy tak dopadnout: Výsledkem konsolidace půjček by vždy měla být úspora peněz, konsolidace by vám měla finanční prostředky ušetřit. Mnoho společností ale nenastavuje podmínky konsolidace právě výhodně – některé možná na první pohled, je tomu však tak i ve výsledku?

Budete-li konsolidovat své půjčky u společnosti AsisTeam s.r.o., můžete ušetřit na měsíčních splátkách, poplatcích i na celkově splacené částce. Tato společnost se na trhu s nebankovními úvěry pohybuje již dlouhou řadu let, nabízí férové a transparentní podmínky, jasné a přehledné smlouvy bez pro vás nevýhodných právních kliček. Pokud budete mít jakékoli nejasnosti, zástupci společnosti s vámi rádi vše proberou a vše vysvětlí, ať již osobně, telefonicky nebo přes e-mail. O konsolidaci půjček lze zažádat velice jednoduše i přes webové rozhraní. Na webových stránkách si také snadno můžete spočítat, jak by vypadaly splátky po konsolidaci.