Díky termolisu vykouzlíte originální produkty. Proč byste si jej měli pořídit?

Existuje mnoho technologií, které jsou uplatnitelné jak pro osobní potřebu, tak v byznysu. Mezi takové technologie patří také termolis, který se dnes aktivně rozšiřuje do každodenního použití. Ve firmách se často používá na potisk reklamních předmětů, ať už se jedná o textilie nebo o trojrozměrné objekty. Podle toho, jaké předměty chcete potisknout, podle toho si vyberete typ lisu. Možná právě vám termolis dosud chyběl.

Termolis

Termotransferový lis je široce uplatnitelný

Termolis, který si v dnešních dnech můžete pořídit, slouží k profesionálnímu využití. Dnes se přitom jedná o stále dostupnější technologii, která výrazně zlevnila, oproti létům minulým. V zásadě už od několika tisíc korun pořídíte základní modely. Pokud chcete vyrábět potisk trojrozměrných předmětů, je třeba zvolit 3D termolis na potisk. Toto zařízení vám nabídne vysokou kvalitu a trvanlivost potisku a snadné ovládání. Samotný potisk probíhá prakticky automaticky, jediné, co si potřebujete připravit, je samotná předloha, kterou si vyrobíte v libovolném vhodném grafickém programu. Termolis kromě toho:

  • Pracuje při vysokém rozsahu teplot
  • Potiskne nejrůznější povrchy

Nejrůznější rozsah teplot umožňuje, že je možné potisknout povrchy, v závislosti na tom, jak jsou na teplotu citlivé. Běžně se využívá potisk například hrnečků, ale třeba také klíčenek nebo obalů na mobilní telefony. Záleží ale v zásadě na vaší fantazii, co se rozhodnete potisknout, ať už se jedná o předměty pro reklamní účely, nebo výrobky pro další prodej.

Další možnosti

Pro vytvářením originálních produktů lze ale využít i další technologie. Zatímco v případě termotransferového lisu se jedná v podstatě o zvláštní druh tiskárny, kreativci rádi využívají i další nástroje. Patří mezi ně třeba řezací plotr, který má široké uplatnění v rámci polygrafického průmyslu. Rovněž dokáže pracovat s různými povrchy a důležitý je zejména z toho pohledu, že dokáže přesně vyřezávat.

Zdroj obrázku:
Andrey_Popov / Shutterstock.com

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *