Bojíte se, že inflace zničí vaše úspory? Začněte chytře investovat

Mnoho lidí si už desítky let střádá peníze na svém bankovním účtu. Nejde ovšem o vhodné místo, kde byste měli mít své úspory uložené. Inflace se postará o to, že vaše peníze budou mít stále menší hodnotu, za stejný obnos si tedy pořídíte stále méně a méně. Aby peníze neztrácely na hodnotě, je vhodné je investovat tak, aby vám vydělávaly. Jen si představte, že vám vaše peníze vydělávají, zatímco vy spíte. Ačkoliv je možností pro investování mnoho, vaši pozornost by si měly získat zejména dluhopisy

Poznejte možnosti dluhopisů

Jedním z nejvíce probíraných problémů současnosti je odpad. Populace se neustále zvětšuje a s tím roste i množství produkovaného odpadu. Jen část odpadu se recykluje, zbytek kontaminuje životní prostředí. Dluhopisy mají za cíl podpořit obnovitelné zdroje, tedy takové zdroje, které nevedou k ničení přírody. Máte možnost do nich investovat nejen v zahraničí, ale i v Čechách a to díky společnosti UNIPRO Capital a.s., která má prospekt schválený ČNB. Snad nejobtížnějším druhem odpadu jsou pneumatiky, po celém světě jsou obří skládky pneumatik, které zatěžují okolí. Tento odpad dokáže společnost užitečně využít. Vlastní totiž technologii, která umí s pomocí pyrolýzy z pneumatik získat hned 3 cenné suroviny. 

Jedná se o plyn, olej a uhlík. Z plynu s vyrábí elektřina. Uhlík se využije v gumárenském, chemickém a farmaceutickém průmyslu. Olej se využije zejména v automoto průmyslu. Každý rok dokáže společnost zpracovat až 16 tisíc tun pneumatik a získané suroviny prodává do jednotlivých odvětví. Právě z tohoto prodeje vzniká nemalý zisk a vy toho můžete využít. Dluhopisy vám přinesou zhodnocení až 9,5 % za rok. Bližší informace najdete na webu společnosti Uniprocapital.cz, kde také zjistíte, jak investovat peníze. Společnost na webu kontaktujete a ona s vámi následně probere vše potřebné, včetně výše vaší investice. Po jejím uhrazení vám bude dluhopis vystaven. Každý měsíc nebo půl rok můžete vybírat své výnosy. Tato investice je na dobu 2 let a poté se vám investované prostředky vrátí.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Komentáře

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *