Nabídněte svým zákazníkům bezproblémově mytí aut

Uvažujete o rozšíření služeb Vašeho nedávno otevřeného pneuservisu? Nabídněte stálým i novým klientům kvalitní mytí aut v automyčce značky BKF CarWash.

Proč se zajímat právě o prodej automyček BKF CarWash?

Tyto mycí boxy byly vyrobeny tak, aby odpovídaly potřebám mytí v menších a ve středně velkých obcích. Velmi často se automyčky BKF CarWash stávají doplňkem nejen zmíněných pneuservisů, ale také venkovských provozoven, čerpacích stanic a stanic technické kontroly. Tyto automyčky získávají na čím dál větší oblíbenosti a poptávka po nich stále stoupá. Tím je spojen také prodej automyček. Není divu, vždyť díky nim můžete nabídnout zákazníkům nejen své standardní služby, ale také něco navíc. Automyčky disponují pěti základními a jedním bonusovým mycím programem. Všechny se však postarají o důkladnou očistu aut. Použito přitom bude šetrných chemikálii i upravené vody. Zákazník získá perfektně umyté a voskované auto. Bonusový program je určen pro postřik ráfků, během nějž dochází k odstranění nánosů a usazenin z brzdových destiček.

Nepřehlédnutelné bonusové programy pro majitele automyček i jejich uživatele

Kromě kvalitního mytí můžete Vaším zákazníkům nabídnout také celou řadu dalších výhodných služeb od společnosti BKF CarWash. Především se jedná o BKF věrnostní program, který je určen pro majitele služebních vozidel. Díky BKF program lze dobít snadno a rychle BKF karty přes webový prohlížeč. Naprostou samozřejmostí je platba kartou za využité služby. Bezhotovostní platba je dnes naprostou samozřejmostí především v oblasti západní Evropy. Začíná však zastávat čím dál tím pevnější místo také u nás v České republice. Bonusy pro majitele automyček lze čerpat také ze vzdálené správy automyček a dohledu přes internet. Na webovém portále firmy BKF CarWash bkfcarwash.cz objevíte také cenné informace k tomu, co je vše potřeba obstarat ještě před pronájmem či koupí automyčky. Zvážit je třeba především volba atraktivního místa a dostatečný prostor.