Chcete sázet a vyhrávat zajímavé peníze? Držte se několika rad

Proč lidé sází? Pro někoho je to zábava, zatímco jiní si tím zvyšují adrenalin při sledování konkrétního sportu. Potom tu jsou i ti, kteří sázejí proto, aby vyhrávali zajímavé peníze. Chcete být mezi nimi? Tak se držte několika rad.

Sázejte tam, kde jsou vysoké kurzy

Nejlepší cesta k vyšším výhrám je ta, která je spojena s vysokými kurzy. Čím jsou vyšší, tím více můžete na úspěšný tiket vyhrát. Proto sázejte u těch sázkových kanceláří, které vyšší kurzy skutečně mohou nabídnout. Příkladem je určitě sázková kancelář Fortuna. Jedná se o stálici na našem trhu, která je právě pro tento důvod poměrně oblíbená. Zkuste ji také.

Sázejte na sporty, kterým rozumíte

Mnoho hlavně začínajících sázkařů dělá tu chybu, že sází jenom podle kurzů. To nedělejte. Sice výše kurzu může hrát roli, ale spíše jenom doplňkovou. Pokud chcete vyhrávat, je správné sázet hlavně na ty sporty, kterým dobře rozumíte. O jaké se dnes jedná a jaké jsou oblíbené? Dominuje tato trojice:

  • Fotbal
  • Hokej
  • Tenis

Čtěte analýzy a názory

Je vhodné se ve vašem tipu utvrdit. Jak na to? Ideální je, když si přečtete několik analýz, nebo i názory jiných sázkařů. Poměrně inovativní je v tomto sázková kancelář Tipsport. Nejenom, že pravidelně publikuje různé analýzy od svých bookmakerů. Je jedinečná také v tom, že má poměrně velké diskusní fórum, kde máte jako sázkaři možnost načerpat informace od jiných sázejících. To je může být plus při cestě za výhrou.

Nemusíte sázet jenom před zápasem

Nejste si jisti? Potom nesázejte před utkáním a počkejte si, až zápas začne. Uvidíte herní projevy obou týmů a můžete se lépe rozhodnout. Moderní sázkovky nabízejí takzvané live sázky, které jsou možností, jak si vsadit právě na probíhající utkání. Jednoduše online, třeba z pohodlí vašeho domova. Postačí vám počítač, nebo třeba i mobilní telefon či klasický tablet.

18+ Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!