Ivo Toman rozdává knihu Motivace zvenčí je jako smrad ZDARMA

23. 7. 2011 11:23

Ivo Toman je bezpochyby skvělý marketér (i když ostatní si o něm myslí, že je motivátor). Už dříve zjistil, že nejdůležitější činnost marketéra není prodávat produkty, ale budovat seznamy potencionálních zákazníků, kterým přináší pravidelně kvalitní informace ve formě zpravodaje. Když jsem byl na veletrhu Money Expo, tak za email rozdával CD pozitivním myšlení…

… , které ale není pro každého.

Na jeho webu si můžete vyžádat ukázky z CD a knih, pokud mu dáte email a souhlas se zasíláním "zpravodaje o osobním rozvoji".

A teď jak nejnovější akci rozdává knihu Motivace zvenčí je jako smrad (tedy elektronickou verzi v PDF s vodotiskem) do konce prázdnin zdarma, pokud mu necháte svůj email a souhlasíte se zasíláním zpravodaje .

Ivo Toman - Motivace zvenčí je jako smrad

Ivo Toman - Motivace zvenčí je jako smrad

Je to skvělá strategie, která ho nic nestojí a může jen získat ... navíc v poslední době pozoruji zvýšený zájem o Iva Tomana i na vyhledávačích. Funguje to, stále více lidí má zájem o jeho produkty.

Rozdávání knih není nic nového. Už před rokem jsem poslouchal audio od Roberta G. Allena, kde on rozdává dokonce fyzickou verzi své knihy zcela zdarma, netřeba platit ani poštovné ... ale je to omezeno na USA a Kanadu.

Gratuluji tedy k tomuto počinu, a pokud knihu Motivace zvenčí je jako smrad ještě nemáte, můžete si PDF knihu vyžádat ZDE . Po odeslání formuláře obdržíte email s odkazem na stažení.

Původní příspěvek na blogu. Licence: Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works.




Jedna odpověď na “Ivo Toman rozdává knihu Motivace zvenčí je jako smrad ZDARMA”

  1. Martin

    Říj 18th, 2011

    Ján myslím, že aj ty si dobrý marketér. Spomínam si, že si dával zadarmo zopár vídei o affiliate marketingu :) . Inak knihu od Iva Tomana som získal.

Komentujte