Home Credit konsolidace půjček

Home Credit je velmi známou nebankovní společností, která se zabývá půjčkami. Pokud má někdo problém a lepí půjčku půjčkou, pokud je ještě čas, může vám pomoci konsolidace. Co to znamená? Konsolidace je sloučení všech půjček, které máte u jedné společnosti, což pro vás znamená mnoho výhod. Největší výhodou je snížení splátky, snížení úroků a RPSN. Nevýhodou je prodloužení doby splácení a nemožnost převézt firemní půjčky, leasing či hypotéku. Home Credit vám převezme a sloučí půjčky ve výši od 30 000 do 300 000 korun českých.

Spojení půjček

Spojení půjček je zdarma a funguje to tak, že Home Credit zaplatí všechny vaše dluhy, ke kterým přinesete podklady a tuto částku vám sloučí do jedné, celkové a to v rozmezí od 30 000 do 300 000 korun. Tímto krokem ušetříte úroky a náklady jiných společností a prodloužením doby splatnosti snížíte měsíční splátku. Společnost se za vás postará o všechny formality, administrativu a po vyřízení a ukončení každého úvěru či půjčky obdržíte textovou zprávu s informací.

Co je třeba?

Ke konsolidaci potřebuje přinést kopie všech hotovostních a spotřebitelských úvěrů, kopie z výpisů kreditních karet, či kopii posledního výpisu z účtu, ke kterému se kontokorent vztahuje. Dále je potřeba potvrzení výše příjmu od zaměstnavatele popřípadě OSVČ je nutné přinést kopii daňového přiznání a platné IČO.

Dále potřebujete dva platné doklady a to jako občan ČR – občanský plus řidičský/zbrojní průkaz, cestovní pas nebo rodný list. Jako občan jiného státu potřebujete potvrzení o přechodném či trvalém pobytu v ČR a cestovní pas, mezinárodní řidičský průkaz či tuzemský zbrojní pas.

Máte čistý rejstřík?

Pro konsolidaci musíte mít čistý registr dlužníků. Pokud jste někdy v minulosti měli problém se splácením či se tam čistě ze zvědavosti chcete podívat, ověřte si informace v Registru FO sdružení SOLUS. Zda jste čistí se přesvědčíte během chvíle, kdy se můžete do registru podívat pomocí chytrého mobilního telefonu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*